Παρασκευή , 21 Φεβρουάριος 2020

Αθλητές

4ο Ε1 2017 & 4ο Ε4 2017: Προκηρύξεις – Φόρμες Δήλωσης – Τελικές Λίστες Αποδοχής – Sign In

Για να δείτε τις ημέρες και ώρες του Sign In πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους: Ε1 35η SignIn Ε4 35η SignIn …………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Για να δείτε τις τελικές λίστες αποδοχής πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους: Ε1 35 Τελικές Λίστες Αποδοχής S Ε4 35η Τελικές Λίστες Αποδοχής S   …………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Ανακοινώθηκαν από την Ε.Φ.Ο.Α. οι προκηρύξεις των, 4ου Ε1 Α/Κ 12-14-16 – 3ου Ε1 Α/Κ …

Διαβάστε Περισσότερα

Στις 8 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης η Εθνική Oμάδα Κοριτσιών U16

Η Εθνική ομάδα Κοριτσιών U16 ,με μέλη τις αθλήτριες  Άννα Αρκαδιανού, Μαρία Καλλίστρου , Γαβριέλα Χαραλαμπίδη και αρχηγό αποστολής τον κ. Παναγιώτη Πούντζα νίκησαν τις ομάδες της Τουρκίας και της Τσεχίας και προκρίθηκαν στον τελικό European Summer Cups που γίνεται στο Rakovnik της Τσεχίας, εξασφαλίζοντας έτσι μία θέση στην τελική φάση του Πανευρωπαϊκού Ομαδικού Πρωταθλήματος που θα διεξαχθεί στη Βουδαπέστη από 7 έως 9 Αυγούστου 2017. …

Διαβάστε Περισσότερα

Δράσεις Ε.Φ.Ο.Α. στη Β΄ Ένωση: Μάιος – Ιούνιος 2017

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΤΑΘΗ ΜΑΤΣΑΡΙΔΗ ΜΑΪΟΣ – ΙΟΥΝΙΟΣ 2017 Στα πλαίσια του προγράμματος της Ε.Φ.Ο.Α. «Το τέννις στο σχολείο» κατά την χρονική περίοδο Μαΐου–Ιουνίου πραγματοποιήθηκαν από τον Ομοσπονδιακό προπονητή κ. Στάθη Ματσαρίδη οι παρακάτω δράσεις: 1.Για την βιωματική εισαγωγή του τένις απευθείας στα τμήματα των τάξεων:  Στο 3οΔημοτικό  Σχολείο Συκεών και το 10οΔημοτικό  Σχολείο Καλαμαριάς.  2. 21 έως 25 …

Διαβάστε Περισσότερα

Πανευρωπαϊκά Ομαδικά Πρωταθλήματα 2017 – U16 & U18

Αποστολές για τα Πανευρωπαϊκά Ομαδικά Πρωταθλήματα 2017 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΑ OΜΑΔIKΑ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ U16 BOROTRA CUP/EUROPEAN QUALIFYING BOYS U16 JUNIOR DAVIS CUP by BNP PARIBAS TIMISOARA – ΡΟΥΜΑΝΙΑ    02-04/08/2017 ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ) ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ) ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   EUROPEAN QUALIFYING GIRLS U16 JUNIOR FED CUP by BNP PARIBAS RAKOVNIK / CZECH REPUBLIC 02-04/08/2017 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ AΡKAΔIANOY ANNA (A.O.A.XAΪΔΑΡΙΟΥ) …

Διαβάστε Περισσότερα

4ο Ε2 2017: Τελικά Αποτελέσματα

Ολοκληρώθηκε το 4ο Ε2 Πρωτάθλημα 2017 που διεξήχθη σε Α΄- ΣΤ΄& Ζ΄Ενώσεις. Για να δείτε τα τελικά αποτελέσματα πατήστε στους συνδέσμους των παρακάτω πινάκων: Α΄ ΈΝΩΣΗ Ηλικία A Μονά Q A Μονά ΚΤ A Δπλ ΚΤ K Μονά Q K Μονά ΚΤ K Δπλ ΚΤ 12 Α12 q Α12 Α12 D Κ12 q Κ12 Κ12 D 14 Α14 q Α14 …

Διαβάστε Περισσότερα