Σάββατο , 18 Σεπτέμβριος 2021

Masters 2014: Τελικά αποτελέσματα

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΓΩΝΩΝ MASTERS 2014

masters 2014              Αποτελέσματα MASTERS 2014

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
14-17/11/2014 Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΑΓΟΡΙΑ 12
1. ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
2. ΝΤΙΝΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΑ.ΑΓΛΥΦΑΔΑΣ
3. ΠΟΥΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ο.Α.ΕΔΕΣΣΑΣ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ ΣΑΡΩΝ
5. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Σ.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ
6. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Α.ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
8. ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α&Α.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
1. ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Α.ΓΟΥΔΙΟΥ
2. ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΙΟΛΟΣ Α.Λ. ΙΛΙΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΕΛΕΝΑ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
5. ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Φ.Ο.Α.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΜΕΛΗ Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΓΟΡΙΑ 14
1. ΖΕΡΔΙΛΑΣ ΑΙΤΟΡ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
5. ΤΣΙΚΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.Α
6. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
1. ΜΤΣΕΝΤΛΙΤΖΕ ΕΛΕΝΗ Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
2. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑΣ
3. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
4. ΓΡΙΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΙΟΛΟΣ Α.Λ. ΙΛΙΟΥ
5. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ Α.Ε.Τ.ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΓΟΡΙΑ 16
1. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3. ΝΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ο.Α.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
4. ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
5. ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΟΣ Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
6. ΑΓΙΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΗ Λ.Τ.
7. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
2. ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ε.Σ.Ο. ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
3. ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ Α.Π.Ο.ΣΑΝΝΥ ΣΠΟΡΤΣ ΚΛΑΜΠ
4. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
5. ΤΣΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΡΙΑ 18
1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΤΑΤΟΙΟΥ
2. ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ο.Α.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΛΕΤΡΟΝ
3. ΚΑΖΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
4. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18
1. ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΥΓΕΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ
4. ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

………………………………………………………………………………………………………………………….

masters 2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ MASTERS

……………………………………………………………..

masters 2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ MASTERS

………………………………………………………………

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ MASTERS   

masters 2014

MASTERS 2014 SIGN-IN- Παρασκευή 14 Νοεμβρίου

Αυτές είναι οι ώρες των sign-in όπως διαμορφώνονται μετά από τα κενά που υπάρχουν στις οκτάδες των κατηγοριών.

Κατηγορία Ώρα sign-in Starting Time
Α12 09:00-09:30 10:00
Κ12 11:00-11:30 12:00
Α14 11:00-11:30 12:00
Κ14 13:00-13:30 14:00
Α16 13:00-13:30 14:00
Κ16 15:00-15:30 16:00
Α18 15:00-15:30 16:00
Κ18 17:00-17:30 18:00

 

Οι αθλητές και οι αθλήτριες, οι οποίοι θα συμμετάσχουν στους αγώνες,  εμφανίζονται στην κατάσταση η οποία ακολουθεί.

Μasters_Λίστα συμμετοχών νέο

Εκδόθηκε η προκήρυξη των αγώνων masters όλων των κατηγοριών τζούνιορς 2014, οι οποίοι θα διεξαχθούν στη Χαλκίδα από 14 μέχρι 17 Νοεμβρίου.

Δείτε στα αρχεία:

Προκήρυξη αγώνων Masters 2014_Πρόσκληση αθλητών-τριών

Φόρμα δήλωσης επιλογής

Διαβάστε Επίσης

Davis Cup 2021: Μήνυμα του Προέδρου της Ε.Φ.Ο.Α. Δημήτρη Σταματιάδη για την προσπάθεια ανόδου της Εθνικής Ομάδας στο World Group I

Ο Πρόεδρος της Ελληνικής Φίλαθλης Ομοσπονδίας Αντισφαίρισης (Ε.Φ.Ο.Α.) Δημήτρης Σταματιάδης, ενόψει των αναμετρήσεων της Εθνικής …